Codzienne zakupy i zmagania, aby starczyło do pierwszego. Jestem za biedna, aby kupować byle co. Prowadzę DG i staram się jakoś związać koniec z końcem.
Blog > Komentarze do wpisu

Elektroniczna faktura UPC

Poprzednia notka poświęcona była UPC i  elektronicznemu rozliczeniu zamiast faktury:

Elektroniczne rozliczenie zamiast faktury

Wygląda na to, że jednak można. Za ubiegły miesiąc dosłano mi fakturę w wersji papierowej i zgodnie z obietnicą w tym miesiącu wystawiono mi elektroniczną fakturę, a nie rozliczenie. Właśnie przed chwilą ja pobrałam.
Jeśli ktoś potrzebuje również fakturę, a nie tylko rozliczenie - na wszelki wypadek radzę nie dzwonić, tylko skorzystać z formularza kontaktowego i korespondencję z UPC prowadzić drogą mailową. Ja nauczyłam się tego już wcześniej, gdy niezgodnie z ustaleniami telefonicznymi, nie wyłączono mi pakietu bezpieczeństwa, z którego w ogóle nie korzystałam, ale płacić musiałam. Próbując się wówczas odwołać do rozmowy z konsultantką infolinii i proponując odsłuchanie nagranej rozmowy - dowiedziałam się, że nie ma takiej możliwości, gdyż rozmowy są nagrywane tylko i wyłącznie w celach szkoleniowych. Cóż, czasem warto mieć jakiś ślad ustaleń, więc teraz na wszelki wypadek - nie rozmawiam, a mailuję. Efekty są.


środa, 14 maja 2014, marzatela
Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2014/05/20 10:52:22
Zawsze warto mieć jakieś zabezpieczenie. Ja już od dawna korzystam z takich faktur - najczęściej płacąc za rachunki i przyznam, że jest to wygodne rozwiązanie.
-
2014/05/31 05:52:20
zapewne jest dlatego ze firma Cię lepiej traktuje jak bierzesz fakturę, chociaż to jest trochę głupie bo przecież klient jest klient
-
2014/05/31 07:39:27
@Michał
Chyba jednak nie przeczytałeś mojej notki. Na czym polega to lepsze traktowanie? Na tym, że musiałam się wykłócać o to, aby fakturę dostać?
ministat liczniki.org