Codzienne zakupy i zmagania, aby starczyło do pierwszego. Jestem za biedna, aby kupować byle co. Prowadzę DG i staram się jakoś związać koniec z końcem.
Blog > Komentarze do wpisu

Po awarii czyli weekend z darmowym internetem

W ostatni czwartek padła sieć telefonii komórkowej Orange, problemy były jeszcze w godzinach rannych w piątek. Cóż, awarie się zdarzają, nie ma w tym nic dziwnego, choć z pewnością z punktu widzenia użytkowników jest to bardzo uciążliwe. Też mnie to dotknęło, ale na szczęście bez poważniejszych konsekwencji.
Na szczęście cały czas miałam dostęp do internetu - korzystam z internetu stacjonarnego UPC. Mogłam na bieżąco obserwować informacje przekazywane przez Orange w mediach społecznościowych. Owszem, komunikat był standardowy jak na takie przypadki, ale trudno wymyślać tu coś nieszablonowego niż przyznanie się do awarii i zapewnienie, że podejmowane są działania w celu jak najszybszego jej usunięcia.

Za to zupełnie niestandardowa jest reakcja Orange już po awarii. W ramach rekompensaty - dziś i jutro (czyli 9 i 10 lipca 2016r.) wszyscy użytkownicy tej sieci otrzymują darmowy dostęp do internetu:

Awaria Orange 

Moim zdaniem - świetny pomysł i z pewnością pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy. Tym bardziej, że nie trzeba zgłaszać reklamacji, aktywować - po prostu korzystamy za darmo.
Duży plus dla operatora.


sobota, 09 lipca 2016, marzatela
Tagi: orange
Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2016/07/11 18:19:57
Ciekawy artykuł, biznestobiznesonline.blogspot.com/ zobaczcie także na ten portal, świetne pomysły biznesowe dają !
-
2016/07/15 11:40:51
Ta firma już wielu nie zachwyciła... Ja już od dawien dawna zrezygnowałem z ich usług... najgorsze jest to że każda kolejna działa praktycznie na tych samych zasadach, takie firmy klony...
ministat liczniki.org