Codzienne zakupy i zmagania, aby starczyło do pierwszego. Jestem za biedna, aby kupować byle co. Prowadzę DG i staram się jakoś związać koniec z końcem.
Blog > Komentarze do wpisu

Black Friday czyli biegniemy na zakupy

Black Friday

 

Black Friday czyli Czarny Piątek. Dzień wielkich wyprzedaży, mający swoją wieloletnią tradycję - przede wszystkim w USA. Przypada w piątek po Świecie Dziękczynienia i formalnie rozpoczyna sezon zakupów przed Bożym Narodzeniem.

Współczesny świat to globalna wioska, lubimy też powielać amerykańskie zwyczaje i tradycje, więc i u nas od kilku lat Black Friday zyskuje na popularności. Oznacza to, że w piątek 24-go listopada warto wybrać się na zakupy po bardzo atrakcyjnych cenach. Oczywiście jak zwykle - nie dajmy się zwariować. Przede wszystkim - nie  kupujmy nic niepotrzebnego, tylko dlatego, że cena jest znacznie obniżona. No i podchodźmy z rezerwą do tych wielkich przekreślonych cen - bardzo często wcale nie odzwierciedlają ceny sprzed wyprzedaży, a tym samym obniżka wcale nie taka porażająca. Zdrowy rozsądek i dystans do "jedynych najwspanialszych okazji" na pewno jest wskazany.


czwartek, 23 listopada 2017, marzatela
Tagi: black friday
Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2017/11/25 15:55:48
zaraszam na swojego bloga - także ekonomiczny
ministat liczniki.org