Codzienne zakupy i zmagania, aby starczyło do pierwszego. Jestem za biedna, aby kupować byle co. Prowadzę DG i staram się jakoś związać koniec z końcem.

Wpisy z tagiem: księgarnia internetowa

poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Videopoint.pl to księgarnia internetowa z naprawdę wartościowymi kursami video. Dominują tu kursy związane z informatyką, ale coraz bardziej rozbudowują się także inne działy.

Biznes i ekonomia

Rozwój osobisty

Warto tam zajrzeć, można naprawdę znaleźć dobre i ciekawe kursy i to w bardzo popularnej formie video.

A w dodatku, w dniach 10 do 12 kwietnia 2017r. na wszystkie kursy video wraz z przypisanymi do nich ebookami trwa świąteczna promocja.

Wielkanocna promocja

Szczegóły promocji są tu:

Wielkanocna promocja na kursy video
czwartek, 10 listopada 2016

Już wiadomo, że nowym, 45. prezydentem USA zostanie Donald Trump. Co to oznacza dla Ameryki? Polski? dla świata? Nie podejmuję się oceniać - nie znam się na polityce międzynarodowej.
Póki co reagują rynki finansowe i może to być początek kolejnego kryzysu o zasięgu wcale nie lokalnym.

A dla tych, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej na temat prezydenta elekta - kilka ebooków w promocji:

Donald Trump 

Promocja trwa do 15 listopada 2016.

Lista pozycji w promocji:

Donald Trump - Prezydent USA


piątek, 22 lipca 2016

Tylko dziś, 22 lipca 2016r., na 14-te urodziny Onepress, specjalne rabaty na literaturę biznesową i ekonomiczną. Książki drukowane tańsze o 25%, ebooki - 50%.
Warto zajrzeć.

Urodzinowa promocja Onepress 

Link do księgarni:

Onepress - książki klasy bizness


czwartek, 16 czerwca 2016

Top 100 w promocji

Promocja TOP 100 tytułów księgarni biznesowej w promocji 2za1.

Lista książek objętych promocją:

Jak czytać, to tylko najlepszych

Promocja trwa w dn.16-19 czerwca 2016r.

poniedziałek, 30 maja 2016

Przeglądając ogłoszenia o pracę można zauważyć, że mniej lub bardziej zaawansowana obsługa komputera jest jednym najczęściej umieszczanych przez pracodawców wymagań. To raczej zjawisko powszechne i chyba nikogo nie dziwi, w końcu mamy XXI wiek, a komputer jest powszechnym narzędziem pracy. Choć ostatnio zdarzyło mi się spotkać księgową, która cała rachunkowość prowadzi tylko w formie papierowej, wypełniając wszystko ręcznie i nie korzystając nawet z elektronicznych druków udostępnianych przez Ministerstwo Finansów. Cóż, można i tak, ale jest to raczej wyjątek. W praktyce nie tylko księgowe muszą korzystać z komputera, w tym także z Excela. Ta aplikacja z pewnością mieści się obecnie w standardzie "obsługi komputera" i to na rożnych stanowiskach. I czasem okazuje się, że trzeba zwiększyć swoje szanse na znalezienie lepszej pracy - dokształcając się i zdobywając nowe kompetencje.

Dla tych, którzy chcieliby "nauczyć się" Excela - polecam kurs video:z Videopoint.pl:

Excel 2013. Poziom pierwszy.
Kluczowe umiejętności i najlepsze praktyki

Excel 2013. Poziom pierwszy

Zachęcam do zainteresowania się tym kursem każdego, kto próbuje swoich sił w Excelu, ale nie będąc ekspertem, powinien uporządkować swoją wiedzę. Oczywiście jest także rekomendowany dla wszystkich, którzy chcieliby lub muszą poznać Excela, a nie wiedzą od czego i jak zacząć.

Dlaczego właśnie ten kurs? Głównie dlatego, że naprawdę w prosty i metodyczny sposób pokazuje jak zacząć i/lub uporządkować pracę w Excelu. No, a ponieważ to kurs video - wszystko to, o czym autor kursu mówi - widzimy jednocześnie na ekranie komputera. Jednym słowem - podstawy teoretyczne w jak najbardziej praktycznym wykonaniu. Przyjazna i coraz popularniejsza forma videokursu pozwala dodatkowo na praktyczne wykorzystanie nabywanej wiedzy. Bez problemu możemy zatrzymać/przerwać daną lekcję, aby samemu przećwiczyć dany fragment kursu.

Kolejne lekcje to również dużo praktycznych szczegółów i bardzo metodyczny sposób ich ukazania. Poznamy poszczególne elementy skoroszytu Excela, nauczymy się wstawiać podstawowe formuły do komórek, formatować dane. W dalszej części kursu uzyskamy odpowiedzi m.in. na takie pytania jak pobrać dane z innego arkusza czy pliku (w tym z plików csv), utworzyć konspekt, rozdzielić znajdujące się w jednej komórce imię i nazwisko, czy też wstawić wykres lub różne elementy graficzne. Dowiemy się także jak zastosować formatowanie warunkowe i wydrukować dane. Wszystko przedstawione na praktycznych przykładach,komentowanych przez autora kursu.
Naprawdę solidna dawka wiedzy.

Autorem jest Bartosz Danowski. Całość trwa prawie 5 godzin (w formie kilkuminutowych, zgodnych ze spisem treści filmików). Do pobrania w formie pliku zip lub do przeglądania online.

Kurs jest dostępny tu:

Excel 2013. Poziom pierwszy. Kluczowe umiejętności i najlepsze praktyki

A w ramach promocji, specjalnie dla czytelników mojego blogu - kupon rabatowy na ten i na wszystkie inne kursy video z dziedziny Excel, Accessa i VBA. Wystarczy wpisać kod EXCEL15, aby skorzystać z 15% rabatu. Kupon jest ważny do końca czerwca 2016.

Zachęcam :)


środa, 11 listopada 2015

Rabat na polskich autorów

Z okazji Święta Niepodległości książki polskich autorów w księgarni biznesowej Onepress w promocyjnych cenach.

Lista pozycji objętych promocją:

Promocja Onepress

Czas trwania promocji - do piątku włącznie.

środa, 22 lipca 2015

księgarnia biznesowa

Onepress to jedna z księgarń wchodzących w skład GW Helion. Dla mnie to znana i ceniona marka, moja domowa biblioteczka zawiera bardzo wiele pozycji tego wydawnictwa. Głównie z dziedziny informatyki, ale nie tylko. Prowadząc własną DG siłą rzeczy sięgałam i sięgam nadal po literaturę biznesową czyli właśnie to, co jest profilem księgarni Onepress. 

Onepress obchodzi dziś swoje trzynaste urodziny. Z tej okazji tylko dziś - 22 lipca 2015r. trwa urodzinowa promocja: książki papierowe 20% taniej, za ebooki - płacimy połowę ceny.
Warto zajrzeć:

Promocja urodzinowa

 

piątek, 02 stycznia 2015

Przełom roku to tradycyjny już czas wietrzenia magazynów i związanych z tym wyprzedaży. Teraz właśnie jest najlepszy czas na zakupy po naprawdę atrakcyjnych cenach. Dotyczy to zarówno sklepów internetowych, jak i tych w realu.

Na początek proponuję wielką wyprzedaż ebooków w księgarniach GW Helion:

Wyprzedaż ebooków

środa, 29 października 2014

Promocja na Halloween w księgarniach GW Helion - do północy 31 października 2015. kupując 3 książki, płacimy za 2. Najtańsza książka jest za darmo. 

Promocja 3 za 2

Lista książek biznesowych w promocji jest tu:

Promocja 3 za 2

Warto zajrzeć - są tam naprawdę dobre książki, nie tylko biznesowe.

środa, 30 lipca 2014

Tylko do końca lipca okazja na zakup książek (również biznesowych) w atrakcyjnej cenie:

promocja Onepress

Warto zajrzeć.

 
1 , 2 , 3
| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
ministat liczniki.org